Ağır iğne oyalı havlu kenarları

0

Günde defalarca kez dokunursunuz havlulara. Eğer bu dokunuşların rengarenk olmasını istiyorsanız en güzel havlu kenarları 2014 resimlerine mutlaka bakmalısınız. Dostlarınız ev ziyaretlerine geldiğinde bu havlularınıza dokunacak ve hiç şüphesiz etkilenecektir.   Havlu kenarı motifleri çok pratik ve kısa sürede yapılabilir. Havlu kenarı modelleri çok çeşitli.  Ama her model her havluya uymayabilir. Yani uygun modelin uygun havluya yapılması gerekir. Hayvan havlu kenarı modelleri genellikle mutfak avlularında tercih edilir. İğne oyası havlu kenarları hediyelik havlularda tercih edilebilir.

Modeller arasında benim en çok beğendiklerim havlu kenarı örnekleri hayvan motifli havlu kenarları ve çiçek desenli havlu kenarları. O kadar çok havlu kenarı motifi var ki insan hangisinden başlayacağına kararsız kalıyor. El işi havlu örneklerinden kurdele kenarlı havlu desenini benim çok hoşuma gitti. İğne oyası havlu kenarları da çok güzel ama yapımı zor gibi.

 

Değişik ve yeni  havlu kenarları arıyorsanız bu modellere bakmadan havlu kenarı yapmaya başlamayın.

Ağır iğne oyalı havlu kenarları (1) Ağır iğne oyalı havlu kenarları (2) Ağır iğne oyalı havlu kenarları (3)

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Havlu Kenarı Modelleri 2014 başlıklı makalemizde bursa havlusu, değişik havlu kenarları ve en güzel havlu kenarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.