Please log in or register to like posts.
News

Çiçek motifli, converse, tığ işi, pullu, boncuklu, kız ve erkek bebekler için olan patik modelleri ile ayaklarını sıcacık tutabilirsiniz. Örgü bebek patik modelleri çeşit çeşit, ve rengarenk modelleri ile siz bayanlara fikir vermek amacı ile sürekli sitemize ekleniyor. Aralarından en güzel bebek patikleri resimlerini seçerek arşiv yapmış olduğum modelleri sizlerle paylaşıyorum.

Eğlenceli bir iş olan örgü ile bebek patikleri örerseniz bu iş daha eğlenceli hale gelecektir. Şirin bebeler üşümesin diye onlara en güzel patikleri hazırlamalısınız. Patik örerken kız bebeklerde, pembe, kırmızı, turuncu gibi renkleri seçerseniz cıvıl cıvıl görünecektir. Erkek bebeklerde ise gri, kahverengi, mavi gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kız bebeklere patik örerken çiçek motifli, düğmeli, papyonlu ve converse patik modelleri yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Anlatımlı Lif Modeli El işi örgü başlıklı makalemizde anlatımlı lif modelleri, anlatımlı lif modelleri 2012 ve anlatımlı lif modelleri ve yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.