2014 Bebek Patik Modelleri

0

Çiçek motifli, converse, tığ işi, pullu, boncuklu, kız ve erkek bebekler için olan patik modelleri ile ayaklarını sıcacık tutabilirsiniz. Örgü bebek patik modelleri çeşit çeşit, ve rengarenk modelleri ile siz bayanlara fikir vermek amacı ile sürekli sitemize ekleniyor. Aralarından en güzel bebek patikleri resimlerini seçerek arşiv yapmış olduğum modelleri sizlerle paylaşıyorum.

Eğlenceli bir iş olan örgü ile bebek patikleri örerseniz bu iş daha eğlenceli hale gelecektir. Şirin bebeler üşümesin diye onlara en güzel patikleri hazırlamalısınız. Patik örerken kız bebeklerde, pembe, kırmızı, turuncu gibi renkleri seçerseniz cıvıl cıvıl görünecektir. Erkek bebeklerde ise gri, kahverengi, mavi gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kız bebeklere patik örerken çiçek motifli, düğmeli, papyonlu ve converse patik modelleri yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kız Çocuklar İçin Örgü Şapkalar başlıklı makalemizde çocuk örgü şapka modelleri, çocuk örgü şapkalar ve Kız çocuklar için örgü şapkalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.