Please log in or register to like posts.
News

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikteyelekler de dolaplardan çıkmaya başladı. Bu yazımızda örgü işiyle uğraşan bayanlar için örnek oluşturabilecek el örgüsü bayan yelek modelleri fotoğrafları paylaşacağım. Modası hiç geçmeyen el örgü yelekler hem şık giyim açısından hem de sizleri kış soğuğundan koruması bağlamında çok kullanışlı giysiler. Lakin yelekler sadece kışın değil yazın da giyilmekte. Modayı takip ediyorsanız bu aralar yeleklerin sıkça karşınıza çıktığını göreceksiniz.

Fotoğraf galerimizde her türlü bayan yelek ve bayan hırka modelini bulabilirsiniz, örnek vermek gerekirse iğne oyası yelekler, hırkalar, dantelli, motifli, çiçekli böcekli modeller mevcut. El örgüsü yapan kadınlar bilir ki yelek sadece şiş örgü olarak değil iğne oyası dantelli desenli şekillerde de örülmekte. Bu sebeple galerimizdeki tüm fotoğrafları detaylıca inceleyin ve yeni yeleğinizi ya da hırkanızı örmeye öyle başlayın. Biliyoruz kafanız karışacak fakat her biri birbirinden güzel, hangisini yaparsanız yapın çevrenizdekilerin bakışlarını üzerinize çekeceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel El Örgü Bayan Kazak Modelleri başlıklı makalemizde bayan kazak modelleri, El örgü bayan kazak modelleri ve En Güzel El Örgü Bayan Kazak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.