Please log in or register to like posts.
News

Bebek yelek örnekleri örgü ustası hanımlar tarafından çok paylaşılan modeller arasındadır. Bebek ve çocuklar için örülen kıyafetlere öncelik ve önem verirler. Çünkü çocuklar soğuklara karşı daha dayanıksız olurlar ve korunmaları gerekir.

Tunus işi bebek hırkaları son yılların en fazla tercih edilen örgü modelleri arasında. Gün geçtikçe Tunus işi el örgüsü hırkalar daha fazla yapılıyor. Diğer örgü modellerine göre farklılık arz eden bu örgüler hanımların gözdesi.

Klasik bebek hırkaları düz örgü ve su dalgası örgü gibi modellerden oluşurken şimdilerde hayvan motifli hırkalar revaçta. Bebeklerimizin üzerinde çok şirin duran bu hırkaları örmeyi mutlaka denemelisiniz.

Pembe tonlardaki renkler kız bebekleri için tercih edilirken mavi ve daha koyu tonlar erkek çocuğu bebekler için tercih ediliyor.

 

Sizler için seçtiğimiz örgü hırka modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Çocuklar İçin Örgü Şapka Modelleri başlıklı makalemizde 2014 çocuk örgü şapka modelleri, çocuklar için örgü şapka modelleri ve Örgü şapka modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.