Please log in or register to like posts.
News

Bebekler doğmadan günler öncesinden başlanır pembe ve mavi renklerde yapılan patik modelleriÖrgü patik yapılışı konusundaki diğer yazılarımıza örgü bölümümüzden erişebilirsiniz. Örgü dünyamızda örgülerle ilgili ciddi bir arşiv var. Örgü örmeye meraklı hanımlar örgü köşemizden yararlanabilir. Bebek patiği örneklerine geri dönecek olursak yazımızın sonunda pek çok örgü örneğipaylaştık.
Bebek patiği nasıl örülür diye merak ediyorsanız paylaştığımız örnekler size ilham verebilir. Patik yapılışı konusunda internette pek çok video ve resim var. Ama bu örnekleri takip ederek kendinizi ne kadar geliştirebilirsiniz orası tartışılır. Çünkü örgü kolay olduğu kadar erken yaşta kazanılması gereken bir özellik. Belediyeler ve sosyal amaçlı dernekler ücretsiz dikiş nakış kursları açıyor. Bu kuruluşlara başvurarak örgü noktasına kendinizi geliştirebilir ve tığ işi patik yapabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Örgü Bebek Yelekleri başlıklı makalemizde 2014 örgü bebek yelekleri, bebek yelekleri ve en güzel örgü bebek yelekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.