Please log in or register to like posts.
News

Tunus işi örgü çeşitleri arasında bayanlar tarafından en çok tercih edilen örgü modelleritunus işi bebek battaniyeleri ve tunus işi bebek hırkaları. Örgü örnekleri arasında çocuk ve bebekler için yapılan örnekler çok yer tutar. Örü dostu hanımlar için bebek örgü kıyafetleri yapmak son derece önemli ve mutluluk kaynağıdır. 2014 Kışının gelmesiyle birlikte bebekler için örülen hırka, atkı ve eldivenlerde artış var.

Tunus işi nasıl örülür bunu merak ediyorsanızörgü köşesindeki diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz. Örgü köşemizde hanımlara yardımcı olabilmek için pek çok örgü haberi paylaştık.

Aşağıda paylaştığımız tunus işi örgü modelleri arasında bizim beğendiklerimiz tunus işi çanta vetunus işi bebek hırkası. Bu iki modeli biz çok sevdik. Tunus işi örgü yapılışını merak ediyorsanız yazılarımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Önerilerimiz umarız tasarımlarınızda ilham verir. Örgüyle kalın…

Tunus işi örgü örnekleri

 

Bir önceki yazımız olan Yeni El Örgüsü Çanta Modelleri başlıklı makalemizde çanta modelleri, el örgüsü çanta modelleri ve Örgü çanta modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.