Please log in or register to like posts.
News

El işi Pançolar zarafet ve tasarımlarıyla ilgi odağı olurlar. Simli ip ile örülen pançolar görsellikte zirve yaparken boyunlu panço modelleri de 2013 yılında çok tercih edilenbayan panço modelleri arasında. Dantel örgü panço modelleri kışın tercih edilmezken yazları çok sık kullanılan bir kıyafet. 2014 yılı panço modelleri arasında en fazla yapılacak örgüler fikrimce boyunlu panço modelleri.

Meksika ve İspanyol pançolarıda farklı panço modelleri arayanlar için alternatif olabilir. Gerek renk seçimi gerekse pançolara yapılan işlemelerle farklı görünen bu kıyafetler pançolar arasında hemen fark ediliyor. File modelli pançolarönceki yılların modasıydı. Bu pançolar gün geçtikçe ağırlığını kaybediyor ve daha az kullanılıyor.

Abiye kıyafetlerin üstünde şık duran panço modelleri spor kıyafetlerle de giyilebilir. Açık hava sohbetleri için mutlaka çantanızda panço bulundurun.

Örgü Panço Modelleri 2014

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Desenlerle Örgü Bardak Altlıkları başlıklı makalemizde En Güzel Desenlerle Örgü Bardak Altlıkları, örgü bardak altlıkları ve örgü bardak atlık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.