Please log in or register to like posts.
News

Örgü bardak kılıfı yapımı çok zor olmasa gerek örgüyle ilgilenenler için.  Eğer şiş kullanmayı biliyorsanız kesinlikle bardak kılıfı yapmayı denemelisiniz. Çay ve kahveleri yudumladığınız bardaklarınız biraz daha renkli hale gelsin istemez misiniz? Bardak kılıfı örmek ve örülen kılıfların içinden bardakları seyretmek keyifli bir duygu.

Cafe işletmecisi okurlarımız varsa mekanları için mutlaka bardak kılıfı siparişi vermeli. İnternet üzerinden satış yapan pek çok kanal bulabilirsiniz. Örgü bardak kılıflarının yıkanıp yıkanmadığı eğer yıkanıyorsa sonradan aldığı şekille ilgili bir fikrim yok.

Galeride paylaştığımız bardak kılıfı örnekleri, örgü bardak kılıfı yapmak isteyen hanımlara örnek olabilir. Düğmeli bardak kılıfları bizim beğendiğimiz modeller arasında. Hayvan motifli bardak kılıfları da sevimli örnekler arasında. Mutfaklarınıza ve masalarımıza neşe katabilir.

Örgü Bardak Kılıfı Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Tunus İşi Elbise başlıklı makalemizde bebek elbisesi, kız bebek elbisesi ve kız bebek örgüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.