Please log in or register to like posts.
News

Örgü örnekleriniz konusunda fikir vermek için yazımızda örgü çorap modellerini paylaştık.Dantel örgü çoraplar yaz mevsimi için çok uygunken yün örgü çorap yapımı kış mevsiminde tercih edilir. Örgü çorap modelleriörgü patik modelleri ile benzerlik gösterir.

El işi örgü çoraplar örmeye karar verdiyseniz sitemizdeki örgü örneklerinden faydalanabilirsiniz. Soket örgü modeliörnekler arasında benim en çok hoşuma giden modeller. Kışlık örgü çorap modelleriyapacaksınız uygun örgü ipi seçmenizde fayda var. Seçtiğiniz ip çeşidine göre modeliniz değişecektir.

Kolay örgü çorap modeli yapmak istiyorsanız su yolu örgü aradığınız seçim olabilir. Uzun örgü çorap örnekleri topuk çorap modellerine göre daha zordur. Fakat örgü tekniklerini öğrenerek rahatlıkla el işi çoraplar örebilirsiniz. Ne demişler örgüye başlamak örgüyü yarılamaktır. Patik örgü modelleri konusunda bilgi almak için daha önce hazırladığımız patik örgü modelleri yazını okuyabilirsiniz.

Örgü Çorap Modelleri 2014  

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Örgü Bardak Kılıf Modelleri başlıklı makalemizde örgü bardak kılıf modelleri, örgü bardak kılıf örnekleri ve örgü bardak kılıfları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.