Please log in or register to like posts.
News

Keçe Neyden Yapılır? 
Keçenin ham maddesi genellikle koyun yünüdür. Deve, keçi at gibi hayvanların yününden de yapılabilir. Yün liflerinin kaynaşmasıyla dikilmesinden elde edilen bir kumaş türüdür keçe.

Evde Keçe nasıl yapılır
Değişik renklerde keçe ve elyaf ile çok güzelkeçe modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Makas ve silikon tabancası kullanabilirseniz keçe yapımı sizin için kolay hale gelecektir. Keçe kumaşı ile maketler, oyuncak bebekler, hayvan figürleri, anahtarlıklar, duvar süsleri ve hayal gücünüze göre değişik keçe örnekleri yapabilirsiniz.  İğne iplik yardımıyla keçe parçalarını tutturup bir araya getirerek model hazırlayabilirsiniz. Keçe işleri için piyasada satılan keçe kalıpları da satılıyor.  Keçe kalıpları ile kolay modeller geliştirebilirsiniz.

Keçe malzemeleri ekonomik fiyatlarla temin edilebilir. farklı bir hobi edinmek istiyorsanız keçe bebek yapımını öğrenebilirsiniz. Yaptığınız tasarımları satarak ticari gelir de elde etmeniz mümkün.

Tasarımlarınıza ilham vermesi için seçtiğimiz keçe örnekleri 

Bir önceki yazımız olan Şık Örgü Çorap Modelleri başlıklı makalemizde çorap modelleri, örgü çorap modelleri ve Şık Örgü Çorap Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.