Please log in or register to like posts.
News

Poşetlik yapmak sandığınızdan  daha kolaydır. Çok az örgü bilgisi ile çok güzelpoşetlik modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.  Örgü poşetlikler ile hem poşetlere yer açacak hemde eski eşyaları değerlendireceksiniz. Marketten satın aldığınız ürünlerin poşetlerini çekmecelere tıkmaktan bıktıysanız poşetlik yapmanın vakti gelmedi mi? Çok kullanışlı ve güzel görünen kumaş poşetlik modelleri ekonominize de dost.

Çocukluğunuzdan kalan bebeklerin alt kısımlarına kumaştan torba dikerek harikulade bebek poşetlik modeli hazırlayabilirsiniz.  Poşetlik çeşitleri içinde oyuncak bebeklerden yapılanlar benin en çok sevdiklerim.  Çok şirin görünen bu modeller mutfağınıza neşe getirecek. Sadelikten hoşlanıyorsanızkumaştan poşetlik yapmayı da deneyebilirsiniz.

Kumaş poşetliklere nakış işlemeler yaparak poşetlik modelini çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz.Örgü poşetliklere işlemeler kolaylıkla yapılabilir.

İşi biraz daha abartıp ahşap poşetlik yapmaya ne dersiniz? Ahşap poşetlik modelleri kumaş poşetliklere göre daha zordur. Biraz teknik bilgi ve el becerisi gerektirir. Ama ahşabı çiçek motifleriyle boyadığınızda ortaya çıkan sonuç harcadığınız zaman ve emeğe değecektir. Çünkü ahşap poşetlik çeşitleri kumaşlara göre daha güzel görünür ve dekoratiftir.

Çok güzel poşetlik modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Güzel Tasarımlarıyla Örgü Şal Modelleri başlıklı makalemizde Güzel Tasarımlarıyla Örgü Şal Modelleri, örgü şal modelleri ve şal modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.