Please log in or register to like posts.
News

Bayan atkı çeşitleri hanımları soğuğa karşı korurken şık görünmelerini de sağlıyor. Bayan bere modelleri ile kombine olarak takılan atkı çeşitleri dış görünüşe önem veren bayanların tercihi. Örgü bileklikmodelleri de son yıllarda hanımların tercihleri arasında.

Erkek atkı modelleri yazımız  odivet okurları tarafından çok beğenildi.  Okurlarımız atkı modelleri ve yapılışları konusunda deneyim sahibi olmak için atkı resimlerini görmek isteyebilir. Bayan atkı resimleri yazımızın altında örgü atkı modellerinize ilham vermek için atkı örneklerini sunduk.

Ördüğünüz el işi atkılar boyunuzda şık durduğu kadar sizi soğuklardan koruyacak. Atkı, bere ve örgü bileklikler kıyafetlerinizle uyum sağladı sürece problem yok.  Eğer  gardolabınızda çok fazla kıyafetiniz varsa birden fazla atkı bere takımına sahip olmanız gerekir. Sağlıklı ve örgü dolu bir kış geçirmeniz dileğiyle…

Bayan atkı modelleri 2014

 

Bir önceki yazımız olan Poşetlik Modelleri başlıklı makalemizde Poşetlik Modelleri, poşetlik örnekleri ve yeni poşetlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.