Please log in or register to like posts.
News

Organik ipliklerle dokunan bebek hırkaları çocuklarınızın sağlıklı olmasını sağlayacaktır.Bebek yelek modelleri ve yapılışınıöğrenmek çoğu bayanın hayalidir. Bebek örgüleri içinde bebek hırka ve yelekleri gerek görünüm gerekse örgü şekli ile ayrılır. Bebeğiniz için dikeceğiniz minicik kıyafetler onu sım sıkı saracaktır. Her şeyin sıradanlaştığı ve tek tipleştiği günümüzde sağlıklı yün ve iplerle örülmüş kıyafetlerden daha değerli ne olabilir.

Kapüşonlu bebek hırkaları bebeğinizi soğuktan koruyacak ve sağlıklı kalmasını sağlayacak. İşlevsel olduğu kadar görünümü de çok güzel olanlar kapüşonlu hırkalar bebek örgü çeşitleri içinde yıldız gibi parlar. Hayvan motifli bebek hırkaları da son zamanlarda örgü ile uğraşan hanımların tercih ettiği modeller arasında.
Bebek hırka ve yelek modelleri arasında öne çıkan tasarımlar tığ işi örgüler ve resimli örgüler.Kırmızı bebek kıyafeti de benim beğendiğim modeller arasında.

Örgü Bebek Yelek Modelleri

 

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Bayan Örgü Atkı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Bayan Örgü Atkı Modelleri, atkı modelleri ve bayan örgü atkı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.