Please log in or register to like posts.
News

Örgü çanta nasıl yapılır hiç bir fikrim yok. Fakat incelediğim örgü çanta modelleri piyasada çok pahalı fiyatlara satılan marka çantalara göre çok daha gösterişli ve otantik. Farklı olmak ve güzel  görünmekse el örmesi çantalar çok iş yapar. Özellikle bahar aylarında çok sık karşımıza çıkan el işçiliği çantalar özgür ve özgün olmak isteyen kadınların ilk tercihi.

Çiçek motifli örgü çantalar  ve kalp motifli olan örgü çantalar benim beğendiğim modeller arasında.  Papatya örgü çanta da beğendiklerim arasında. Özellikle papatya ve yaprak modeli olan iyi bir tasarıma sahip ve çok doğal. Çok yetenekli bir tasarımcının elinden çıktığı belli.  Tasarım ve işlevsellik birleşmiş. Steve Jobs gibi kokuyor. Toprağı bol olsun. Oda tasarımlarına ruh katardı. Ve dünyayı değiştirdi.

Deri çantalara  yada taşlı şaşalı çantalara çok yüksek rakamlar verirken el işçiliği olan ve spor kıyafetlerle şık duran bu çantalar için küçük paralar ayırın derim.  Dijital devrim alışkanlıklarımızı bir bir yok ederken doğallığa biraz olsun yer açmayalım mı?

Sizler için seçtiğim El Örgüsü Çanta Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Örgü Bebek Yelek Modelleri başlıklı makalemizde bebek yelek modelleri, Örgü Bebek Yelek Modelleri ve yelek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.