Please log in or register to like posts.
News

Bugün AÖF sınavına gitmek için metroya bindiğimde metroda kıpır bere modelleri ile karşılaştım. Soğuktan burunları kızarmış, renkleri solmuş bayanların başlarındaki bere ve şapka modelleri o kadar güzel duruyor ki bunu yazmalıyım dedim kendime. Bere modelleri  için önceden düz örgü bere tercih edilirken 2014 yılı bere modelleri içinhayvan motifli bereler yükselişte. Özelliklekulakları kapatan bere modeli bayanların öncelikleri arasında.

Örgü bere yapılışı kolay sayılmaz fakat diğer el işi örgü modelleri arasında yapımı kolaydır berelerin. Bayanlara kırmızı bereler çok yakışıyor. Kırmızı şık bir atkı ile bere kombine olduğunda çok şık duruyor. Kırmızının bir kadına çok yakıştığı konusunda herkes hemfikirdir. Bere modeline ve rengine uygun bir atkı seçmeniz görünümünüz açısından iyi olacaktır. Örgü atkı takıyorsanız uzun örgü bere tercih edebilirsiniz.

2014 bayan bere modelleri içinde öne çıkan renklerin  pastel renkler olduğunu söylesem çok iddialı olmaz. Cadde ve sokaklara bu renkler hakim. Tek tip tasarımların yerini de çeşitli tasarım ve figürler almış.

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Tasarımlarla Örgü Bardak Altlıkları başlıklı makalemizde En Güzel Tasarımlarla Örgü Bardak Altlıkları, örgü bardak altıları ve örgü bardak altlık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.