Please log in or register to like posts.
News

Salonlarımızın büyük perdeleri, ve diğer oda pencereleri için farklı perde modellerini  tercih edebilirsiniz. Peredeler odalara, evlere hayat verir. Perdesiz bir ev düşünülemez.  Perdeler önceleri sadece beyaz renklerden oluşurken son yıllarda çok dekoratif perde modelleriçıktı. Özellikle parçalı perdeler son yılların en çok tercih edilen modellerinden. Dekorasyon köşesinde ilerleyen günlerde etkileyici perde tasarımlarını sizlerle paylaşacağız.

Dantel perde kenarları el işi olanlar uzun bir emeğin ürünüdür. El işi oldukları için hazırlamak uzun sürer. Pencerelerimizi süsleyen dantel kenarlara sahip perdeler şık bir görünüm oluşturur. Siz de evinizdeki perdelerde el işçiliğini tercih edebilirsiniz. Şık görünen dantel perde kenarları evinizin estetiğini değiştirecektir.  Küçük gibi görünen bu ayrıntılar görünüm açısından büyük etkiler yaratabilir.

Sizler için seçtiğim dantel perde örnekleri

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde en güzel havlu kenarı modelleri, havlu kenarı modelleri ve havlu kenarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.