Please log in or register to like posts.
News

Örgü hırka modelleri arasında en çok tercih edilen modeller saç örgü hırka modelleri. Zaman zaman arkadaşlarım sorar erkek arkadaşımın yada eşimin doğum günü, sence ona ne almalıyım? Ona alacağınız hediye  el işi örgü hırka  modelinden daha güzel ne olabilir.Saç örgü hırka yapılışı zor olabilir.  Ama denemeden örgüye başlangıç yapmadan bunu bilemezsiniz.

El işi hırka örmek için çok fazla alternatife sahipsiniz hanımlar. Belediyelerin ve derneklerin ücretsiz kurslarını tercih edebileceğiniz gibi internet üzerinden örgü video dersleri de faydalı. Giderek yalnızlaşan ve kopya halini alan dünyada özgün örgü  tasarımı yapmanın ve el emeği ürünler hazırlamanın vakti sizde de gelmedi mi.

Örgü erkek hırka modelleri 2014 için mavi ve koyu tonlar tercih edilecek gibi. Daha önceki yıllarda çok renkli el işi hırkalar tercih edilirken, son yıllarda daha sade ve düz renk hırkalarrevaçta.  Örgü hırka modelleri arasında saç örgü modellerini çok ayrı bir yer var.  Saç örgü modelihanımların çok tercih ettiği en güzel örgü modellerinden biridir.

Sizde Erkek arkadaşınıza, nişanlınıza yada kardeşinize el işi hırka yada örgü yelek dikmeyi planlıyorsanız örgü hırka resimlerinden ilham alabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz Örgü hırka ve yelek modelleri 

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Bayan Örgü Yelek Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Bayan Örgü Yelek Modelleri, bayan örgü yelek modelleri ve örgü yelek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.