Please log in or register to like posts.
News

2014 yılının gelmesiyle birlikte 2014 dantel modelleri ve 2014 örgü modelleri hanımların dikkatini çekmeye başladı. Yıllar geçerkendantel masa örtüsü örnekleri de zamanın ruhuna ayak uydurmaya başladı. Genç kızların çeyizlerini süsleyen çeyizlik danteller, tepsilerin üzerine koyulan dantel tepsi örtüleridantel masa örtüleri el işi dantel örgü modellerinin kullanıldığı bazı yerler. Dantel işlemeler evimizin ve eşyaların görünümüne güzellik katar. Fiskos masaların üzerine konulandantel fiskos örtüleri fiskos masaların olmazsa olmazıdır.

Uzun masalarda kullanılan oval dantel örgülerde bir diğer dantel örgü çeşididir. Kare masalar için ise daha büyük örtüler olan kare dantel örgü modeli tercih edilir. Yuvarlak masalar için kullanılandilimli masa örtüsü örnekleri de şık bir seçim olabilir.

Dantel masa örtüsü yapılışı itibariyle çok kolay bir örgü türü değildir. Uzunca bir emek ister. Ama ürün tamamlandığında ortaya çıkan şaheser derin bir nefes almanızı sağlar. Çünkü dantel örtü modelleri görünüm itibariyle diğer el işi örneklere göre daha estetiktir.

Dantel Masa Örtüsü Resimleri

Bir önceki yazımız olan Dantel Yastık Modelleri başlıklı makalemizde Dantel Yastık Modelleri ve yastık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.