Please log in or register to like posts.
News

Süveter örmek yada kazak örmek her ev kadınının hayatında en az bir kez  denediği örgü çeşididir. Erkek kazak örgü modelleri yapılışları çok zor değil ama sabır isteyen bir süreçtir. Size ilham vermesi açısından bazı kazak modellerini sizler için seçtim. El örmesi kazak modelleri özellikler 90′larda çok popülerdi. Son yıllarda hazır giyim sektörü el işi kazakları tahtından indirmiş gibi gözükse de bence hala değerliler. Çünkü çok ciddi bir emeğin ürünü bu kazaklar.

Son yıllarda örme kazakları insanların üzerinde sıkça görmeye başladım.  2014 yılı içinde de sıkça karşımıza çıkacak olan kazaklardan sizde örmeye başlamalısınız.  Mağazalarda satılan kazaklardan sizin kazaklarınızı ayıran en önemli özellik nedir? Ekonomik olarak pek bir fark yok. Hatta el işi kazak örmek dahada pahalıya gelebilir.  Ördüğünüz kazakları sevdiklerinizin üstünde görmek sizi tüm sıkıntılarınızdan kurtaracak ve mutlu hissetmenizi sağlayacak.

El Örmesi Erkek Kazak Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Bayan Örgü Kazak Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Bayan Örgü Kazak Modelleri, bayan örgü kazak modelleri ve kazak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.