Please log in or register to like posts.
News

Bir kadın için güzel bir duygudur bu. Eşime ilk el örmesi atkıyı hediye ettiğimde çok etkilenmiş ve bütün kış boynundan çıkarmamıştı. Atkı bere eldiven takımışeklinde örebileceğiniz modeller günlük kullanıma uygun olmalı. Örme atı modelleriiçin seçeceğiniz renkler çoğu kıyafetle uyum sağlamalı.  Çoğu kadın örme  erkek atkılarıiçin mavi ve koyu renkleri seçer. Mavi ve yeşil renk atkılar erkeklerde güzel durur. 2013 Erkek atkı modelleri arasında gri renk atkılar çok fazlaydı. 2014 erkek atkı modellerinin trendi beni de çok meraklandırıyor. Ben 2014 yılı için canlı renklerin seçileceğini tahmin ediyorum.

2012 ve 2013 yılları kılık kıyafet açısından çok renkli geçmişti. Bu canlı renklerin 2014 yılı atkı modellerine yansıyacağı yönünde güçlü hislerim var.  Canlı renklere sahip atkılar kış aylarında podyuma çıkacak.

Atkı örmeye karar verdiyseniz erkek atkısı nasıl örülür sorusu aklına gelmiştir.  Sitemizde örgü nasıl örülür konulu pek çok makale var.   Bunları okuyabileceğiniz gibi İnternette örgü nasıl örülürbaşlığı altında araştırma yapabilirsiniz.  İlerleyen günlerde erkek atkısı yapılışı başlığı altında yazı yazmayı düşünüyorum.

El Örgüsü Erkek Atkı Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Erkek Örgü Kazak Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Erkek Örgü Kazak Modelleri, erkek örgü kazak modelleri ve kazak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.