Please log in or register to like posts.
News

Bebek battaniyesi yapımı zor gibi görünebilir fakat biraz bebe yünü ile sizde çok şık bebek battaniyeleri yapabilirsiniz. Karar vermek, ve elinize tığ almak yolun yarısını almak demektir. Sabırla örmeye devam ederseniz emin olun çok güzel bebek battaniyeleri ortaya çıkaracaksınız. Bebek battaniyeleri 2014galerisi içinde çok fazla örnek var.  Battaniyelerin örgü yöntemleri çok farklı. Yani aynı yöntemle hepsini örmeniz biraz zor. Bu modellerden bazıları kabartma bebek battaniyeleri. 

Hayvanlı resimli bebek battaniyeleri erkek çocuğu bebekler için. Kız çocuğu bebekler için iseçiçek desenli bebek battaniyeleri tercihiniz olabilir.  Papatya resimli olanının tığ ile yapılan örneğini ben örmeye başladım bile.

Battaniye nasıl yıkanır
El emeği göz nuru bebek battaniyelerini ılık yada soğuk suyla yıkamalısınız. Onca emek verdiğiniz battaniyelerin bozulmasını istemezsiniz.  Birazda yumuşatıcı eklerseniz, çocuğunuz misler içinde uyur.

Bebeğinizin sağlını riske atmayın
Çeşitli kimyasallarla üretilen battaniyeler asla tercihiniz olmasın. Bebeğiniz için battaniye almadan ürünün yapımında kullanılan malzemeleri iyice araştırın.  Mümkünse organik malzemelerden siz dokuyun. Eğer hazır ürün kullanacaksanız tanınmış markların sağlıklı ürünlerini kullanın. Hiçbir şey çocuğunuzun hayatını riske atmaya değmez.
Örgü Bebek Battaniyesi Çeşitleri

Bir önceki yazımız olan Örgü Dantel Modelleri başlıklı makalemizde dantel modelleri, dantel örnekleri ve Örgü Dantel Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.