Please log in or register to like posts.
News

Tarihin her döneminde banyonuzun vazgeçilmezi lifler değerini yitirmedi. Odivet.com olarak bu yazıda lif yapmak isteyenlere yardımcı olmak için lif örnekleri 2014 konulu bir yazı hazırladık.

Bu güzel lif örneklerini kolayca yapabilir ve sevdiklerinize hediyelik lifler olarak verebilirsiniz. Hayvan desenli liflerin çok şirin olduklarını söylemem gerekiyor. Örgü örmeye başlamak için lif modelleri ideal seçim. Örmesi kolay lif modelleri sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Lif örnekleri 2014 içinde elbise lif modelleri, çiçek lif modelleri, hayvan lif modelleri ve rengarenk lif modellerini kolayca yapabilir. Hatta kendiniz yeni lif tasarımları yapabilirsiniz.

Elbise Lif Örneği yapmak
Elbise lif örnekleri diğer lif örneklerine göre farklılık gösterir. Bu modellerde tığ kullanmanız gerekir. Ama çekilen sıkıntıya değiyor. Ben her lif modeline başlarken yani bir heyecanla başlıyorum. Ve ürün bittiğinde yaşadığım mutluluk tarifsiz.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Lif Modelleri başlıklı makalemizde Lif modelleri ve yeni lif modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.