Please log in or register to like posts.
News

Yaşam alanlarının düzenlenmesi denildiğinde ise akla ilk olarak dekore etmek gelmektedir. Dekorasyon işlemi var olan yaşam alanının kişinin kullanımına ve zevkine göre düzenlenmesidir. Bu nedenle de oldukça önemli ve dikkat isteyen bir iştir. Birçok konut içerisinde en çok vakit geçirilen alanlar arasında salonlar gelmektedir. Salon dekorasyonları bu nedenle diğerlerinden bir adım ön planda yer alarak karşımıza çıkmaktadır. Salon dekorasyonları için karşımıza birçok alternatif ve model çıkmaktadır. Bu alternatiflerden biri de salon takımı modellerinden biri olarak boncuktan salon takımı adı ile karşımıza çıkan modeldir.

Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri

 

Bu model adından da anlayabileceğimiz üzere boncuktan meydana getirilmiştir. Daha çok dekorasyonda ayrıntı sevenler için tasarlanan boncuktan salon takımı, bulunduğu yere farklı bir hava katarak dikkatleri çekmektedir. Çeşitli renk seçenekleri ile de bilinen bu model, özellikle geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu modelin en çok tercih edilenler arasında yer almasının sebebi ise oldukça farklı ve dikkat çekici bir model olmasıdır. Boncuk işi  salon takımı ile sizde salonunuza farklı bir hava katabilir, bir salon takımının alan içerisinde neleri değiştireceğine şahit olabilirsiniz. Böylelikle kendinize ait farklı bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Salon dantel takımı örnekleri ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Brezilya Nakışı Salon Takımı Modelleri başlıklı makalemizde Brezilya Nakışı Salon Takımı Modelleri, salon takımı ve salon takımı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.