Please log in or register to like posts.
News

Hem şık olmak, hem de soğuklardan ısınmak için tiftik yününü tercih edebilirsiniz. Tiftik yününden örülen firkete örgünün kol ağızları ve etek kısmına şık bir ribana tasarımı sayesinde görenleri kendinize hayran bırakacaksınız. Üstelik çok az el becerisi olan tüm kadınlar kendilerine harika bir koleksiyon yaratabilirler. Kayık yaka ve kısa kol örgü bayan bluz modelleri içine ince bir gömlek giyebilirsiniz. Bu tarz bluzlar her zaman sizi çok daha şık gösterecek ve kış aylarında bile daima harika görüntüler kazanabileceksiniz. Baklava dilimi örgü ya da düz bir tasarım sayesinde ortaya dilediğiniz gibi bluzlar çıkartabilirsiniz. Sadece kollu modeller değil askılı “V” yaka örgüler genç kızların tercihi haline gelmektedir. Ayrıca uzun bluzlarda örerek pantolon üzerine şık tunik havası kazandırabilirsiniz.

Son yıllarda oldukça gözde haline gelen örgü modası sayesinde sizde dilediğiniz kadar tasarım çıkartabilirsiniz. Örgü bayan bluz modelleri olarak uzun kollu he yeri kapalı ancak arkada saten bir kurdele ile bağlaması olan ve sırt kısmında oval dekolte ile görenleri hayran bırakmaktadır. Sizde değişik örgü çeşitlerini ve sezonun harika iplerini bir araya getirerek kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Yeni Örgü Bayan Bluz Modelleri

Bir önceki yazımız olan Çocuk Örgü Elbise Modelleri – 3 başlıklı makalemizde Çocuk Örgü Elbise Modelleri, elbise modelleri ve örgü elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.