Please log in or register to like posts.
News

Kış aylarında vazgeçilmez aksesuarlar olan atkı ve şallar sadece sıcak tutmaları ile değil, aynı zamanda da şık bir ayrıntı olmaları ile vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alıyorlar. Şıklıkları ile göz dolduran atkı şal modelleri ile kışınızı hem sıcak geçireceksiniz. Atkılar kalın örgüleri ile farklı modeller sunuyorlar. Sadece klasik atkı modelleri değil, bunun yanında son zamanlarda kullanım rahatlığı ile de dikkat çeken uçları birleşik olan atkılar da tercih sebebi oluyorlar.

Atkı şal modellerinde motifler ön planda oluyor. Özellikle tekli olarak iplerin küçük parçalara geçerek üretilmesinden oluşan şalların uygulaması da oldukça kolay. Bu tip motif uygulamalı modeller atkı ve dikdörtgen şeklindeki şallar için ideal oluyorlar. Bir diğer şal modeli ise üçgen şal modelleri. Üçgen şallarda motif uygulaması olmasa da çapraz desenler şık bir model oluşturmak için yeterli. Özellikle uzun saçaklar ile de birleştiğinde mantonuz üzerinde tamamlayıcı bir aksesuar olacaklar. İnce iplerden örülmüş olan şal modelleri sadece dışarıda değil içeride de kullanılabilirler.

Bir önceki yazımız olan Yeni Örgü Bayan Bluz Modelleri başlıklı makalemizde bluz, bluz modelleri ve örgü bluz modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.