Please log in or register to like posts.
News

bebek süveter örnekleri göster,2013 patik örnekleri,2013 süveter,kış örgüleri,boğazlı kız çocuk süveteri,en güzel çocuk bereleri,2013 bebek yelekleri,2013 bebek battaniyeleri,elde örme hayvan figürlü patik,BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI SARI BEYAZ,erkek çocuk yelek modeli,desenli süslü çocuk örgüleri,çoçuk süveteri örnekleri anla,kız çocuğu için süveter ve yelek modelleri,2013 bebek yelek modelleri

Sevgili anneler bebekleriniz için çok harika birbirinden güzel[starlist]örgü bebek yelek modelleri[/starlist] ve süveter örnekleri buldum. Kış ayları gelmişşken, bebeklerinizin üşümemesi ve onları sıcak tutmak için birbirinden şık ve kalın bebek yelekleri, bebek süveterleri örmeğe siz çoktan başladınız ama, kış uzun ek olarak bir kaç tane daha bebek örgüleri örmeyi düşünüyorsanız bu örgü bebek yelek modellerini bir inceleyin.

İlk bebek süveter örneğimiz doğa resimli arılı, uğurböcekli ve mantarlı bitkilerle süslenmiş çok şirin bir bebek süveteri.
Diğer bebek süveter örneğimiz kız bebekler için geniş yakalı, boğazlı, saç örgüsü desenli üzerine çiçekler işlenmiş, kız bebeklerinize çok yakışacak 2013 modeli şirin bir bebek süveter örneği.
Diğer bir bebek yelek örneğimiz ise yeşili renkli düz örgü, üzerine yaprak şeklinde örgüler örülüp dikilerek süslenmiş, aynı renklerde bebek patik modeliyle takım yapılmış şirin bir bebek yelek modeli.
Ve son olarak kız bebekler için kol ve alt kısımları kirpikli, bebek beresi ile takım olarak örülen güzel bir bebek yelek örneği.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.