Please log in or register to like posts.
News

örgü bebek tulumları,bebek tulumları örgü,örgü bebek kıyafetleri,kız bebek örgü tulum modelleri,örgü bebek tulum modelleri,beyaz elbise modelleri 2013,örgü bebek zıbınları,kız bebek örgü tulumları,örgü tülümlar,bebek tulumu örgü modelleri

Daha geçen gün Derya Baykal’ın örgü programında gördüm hemen vakit kaybetmeden bir tane örmeye başladım. Vakit geç oldu aslında bizim haytalar için ama artık torunlara nasip olacak. Ben mavi, kırmızı, yeşil tonlarında bir bebek tulumu öreceğim el işi göz nuru artık. Askılı gibi bir efekt vermek istiyorum. Üstüne de oyuncak araba motifleri yerleştireceğim. İleride torunum giyip sıcacık ısınır babaannesine  dua eder artık.

İster kız için olsun ister erkek için olsun sevimli, tatlı, cici bebek tulumları örebilirsiniz. Ben küçüklüğümde hatırlarım halen daha unutmuş değilim, dört yaşlarındaydım bebekken bir mavi tulumum vardı evin içinde onunla gezmeye bayılırdım o kadar rahat ve sıcaktı ki halen daha unutmadım.

El işi örgü tulum modelinize biraz sıradışılık farklılık katmak isterseniz eğer 2013 yılına özel siz de farklı motifler kullanabilirsiniz. En fazla hayal gücünüzün sınırlarıyla sabitlenirsiniz örnek verecek olursak eğer kurbağalı, ayılı, çilekli, pembeli, atlı, eşekli, bir çok motif uydurabilirsiniz kızlar..

Bir önceki yazımız olan Bebek Yelek Süveter Örnekleri 2013 başlıklı makalemizde 2013 bebek battaniyeleri, 2013 bebek yelek modelleri ve 2013 bebek yelekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.