Erkek Bebek örgü hırka Yapılışı

Yumak : 2x100gr

5 numara şiş tek kat ip

ARKA ve ÖN: 60 ilmekle başlayıp 2.5 cm pirinç örün. 17 cm düz ördükten sonra kollar için sağ ve soldan 45′er ilmek ilave edin. Kol kenarı için başlardan 6′şar ilmeği pirinç örün. 16 sıra düz ördükten sonra arka ense için ortadan 30 ilmeği 6 sıra pirinç örerken kalan ilmekleri düz örmeye devam edin. 6 sıranın sonunda 30 ilmeğin sağ ve solundan 5′şer ilmek pirinci yaka kenarı için bırakırken kalan 20 ilmeği kesin (şu an trikonun önüne geçmiş bulunuyorsunuz). 30 sıra daha ördükten sonra arkada eklediğiniz 45′er ilmeği kesin. Kalan ilmekleri 17 cm düz, 2.5 cm pirinç örüp bitirin.

ÖN PARÇA: 28 ilmekle başlayıp 2.5 cm pirinç örün. Sağ ve soldan 5′er ilmeği pirinç örmeye başlayın (buraya her iki taraftan 4′er ilik açın). Kalan ilmekler için: 2 ters, 6 düz (3 ilmekli saç örgüsü için), 2 ters, 6 düz (saç örgüsü için), 2 ters örün. Saç örgülerini 10 sırada bir çevirin. Saç örgülerini 5 defa çevirdikten sonra 2.5 cm daha pirinç örüp bitirin.

Erkek çocuk örgü hırka,kolay örgü hırka yapımı,örgü bebek hırkaları 2013,2013 erkek bebek örme hırkaları

Erkek Bebek örgü hırka Yapılışı Erkek çocuk örgü hırkalari 442x600

Erkek çocuk örgü hırka,kolay örgü hırka yapımı,örgü bebek hırkaları 2013,2013 erkek bebek örme hırkaları

Erkek Bebek örgü hırka Yapılışı kolay örgü hırka yapımı 453x600

Erkek çocuk örgü hırka,kolay örgü hırka yapımı,örgü bebek hırkaları 2013,2013 erkek bebek örme hırkaları

Bir önceki yazımız olan Kız Bebek Örgü Yelek Yapılışı başlıklı makalemizde desenli örgü bebek yelekleri, Kız Bebek Örgü Yelek Yapılışı ve kız çocuğu örgü yelek yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

erkek bebek örgü modelleri erkek bebek örgü modelleri ve yapılışları erkek bebek hırkaları ve yapılışları erkek bebek rg modelleri erkek bebek hırka modelleri yapılışı erkek bebek süveter modelleri ve yapılışı bebek örgü modelleri ve yapılışları anlatımlı erkek bebek örgü modelleri ve yapılışı bebek hırka modelleri ve yapılışı erkek bebek süveter modelleri anlatımlı erkek bebek hırka modelleri ve yapılışları erkek bebek hırka yapılışı erkek bebek yelek örnekleri ve yapılışları erkek cocuk yelek erkek bebek hırkaları yapılışı

Erkek Bebek örgü hırka Yapılışı Tüm Resimleri

kolay örgü hırka yapımıErkek çocuk örgü hırkalari