Please log in or register to like posts.
News

Cacharel’in İtalyan kumaşları kullandığı smokin takımları, düğünde kendini şık ve rahat hissetmek isteyen beylerin tercihi oluyor.

Cacharel’den yapılan açıklamasına göre, modern kesimler, kruvaze modeller, kırlangıç yakalar ve farklı astar çalışmaları bu sezonun smokinlerinde öne çıkan özellikler arasında yer alıyor. Smokinler üzerinde yapılabilen kişiye özel ayarlamalar sayesinde vücuda uyum sağlayan kalıplar, beylere beklediklerinden fazlasını sunuyor.

Cacharel’in el yazısıyla kişiselleştirilen takımlarıyla, çiftler düğün tarihlerini, isimlerini sipariş verdikleri smokinin etiketine yazdırabiliyorlar.

Kol düğmeleri, gömlekler, kemer ve rugan ayakkabılar, siyah ve beyaz olmak üzere farklı renk alternatifiyle satışa sunulan smokinlerin tamamlayıcısı oluyor. Bu çok önemli günde kendini özel hissetmek isteyen damatlar, Cacharel mağazalarında aradığını buluyor.

Kaynak : haber7.com

Bir önceki yazımız olan Erdim: Çocuklarınıza ayna olun başlıklı makalemizde Aile, Aile Danışmanı Saliha Erdim ve Aile haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.