"Erkek Atkı Modelleri" ile Etiketlenen Konular

4 yıl önce

Örme Atkı çeşitleri, erkek atkısı modelleri zorluk çekmeden örebileceğiniz modellerdir. Hem örmesi kısa sürer hem de örgüye yeni başlayanlar için iyi bir başlama noktası oluşturur. İşin güzel tarafı ise eşin, sevgiliniz veya kardeşinizin boynunda sizin ördüğünüz atkıyı dolayacak. 2014 erkek atkı modellerinin trendi ise canlı renkler. Havalar daha fazla soğumadan hemen atkı örüp yakın çevrenizde ki baylara hediye etmeye ne dersiniz ?

4 yıl önce

Bir kadın için güzel bir duygudur bu. Eşime ilk el örmesi atkıyı hediye ettiğimde çok etkilenmiş ve bütün kış boynundan çıkarmamıştı. Atkı bere eldiven takımışeklinde örebileceğiniz modeller günlük kullanıma uygun olmalı. Örme atı modelleriiçin seçeceğiniz renkler çoğu kıyafetle uyum sağlamalı.  Çoğu kadın örme  erkek atkılarıiçin mavi ve koyu renkleri seçer. Mavi ve yeşil renk atkılar erkeklerde güzel durur. 2013 Erkek atkı modelleri arasında gri renk atkılar...

4 yıl önce

Bu yazımda hiç bir yerde bulamayacağınız kadar örgü erkek atkı modelleri fotoğrafları paylaşacağım. Birbirinden güzel el örgü erkek atkımodellerinden oluşan 30 fotoğraf mevcut, eminim çok beğeneceksiniz. Kış mevsiminin bastırmasıyla birlikte artık yeni atkı, bere ve eldiven modası başladı. Bu fotoğraflardan fikir alarak yeni atkı modelinizi seçebilirsiniz. El örgüsü işiyle uğraşıyorsanız bu erkek atkı modellerini kendiniz bile yapabilirsiniz.  

Yukarı Çık